Beşiktaş'a Memphis Depay uyarısı

Transfer döneminde adı Beşiktaş'la anılan Memphis Depay, önceki akşam Fransa'nın Hollanda ile 0-0 berabere kaldığı Euro 2024 maçından sonra ağır tepkilerin hedefi oldu.

Memphis Depay'a Ağır Eleştiriler: Beşiktaş'a Uyarı

Transfer döneminde adı Beşiktaş'la anılan Memphis Depay, önceki akşam Fransa'nın Hollanda ile 0-0 berabere kaldığı Euro 2024 maçından sonra ağır tepkilerin hedefi oldu. Fenerbahçe ve Beşiktaş'a yazılan Hollandalıyı bu durumunda transfer edecek kulüplere adeta uyarılar geldi.


Depay'a Yoğun Eleştiriler

Hollanda'nın Fransa ile 0-0 berabere kaldığı maçta Memphis Depay, futboluyla sert eleştirilere maruz kaldı. AD Football podcast'inde konuşan Sjoerd Mossou, Depay'ı ağır bir şekilde eleştirerek, "Memphis yine hiçbir şey oynamadı. Bu artık acı verici olmaya başladı. 45 gol ve 30 asistle harika bir milli takım kariyeri var. Ancak turnuvalarında pek bir şey göstermedi. Alternatif olarak Weghorst düşünülmeli" dedi.

René van der Gijp'in Eleştirileri

Depay'a tepki gösteren bir başka yorumcu da René van der Gijp oldu. Vandaag Inside Oranje programında konuşan van der Gijp, "Memphis, bir tür Neymar olmaya çalışıyor. İki yıl önce bir karar verdi: Artık topsuz derinlere inmeyeceğim dedi. Belki de kafa bandı çok sıkıdır. Beynine kan gitmiyordur" ifadelerini kullandı.

Depay'ın İstatistikleri Felaket

79. dakikada yerini Weghorst'a bırakan Memphis Depay'ın istatistikleri de hayal kırıklığı yarattı. Paslarının sadece %63'ü başarılı oldu ve tek bir dripling yapmadı. Kaptırdığı toplar nedeniyle Fransa'nın tehlikeli bir karşı atağa çıkmasına yol açtı.


Depay'dan Savunma

Memphis Depay, kötü performansını şu şekilde savundu: "Bence Fransa beni bir kutuya sıkıştırmakla iyi bir iş çıkardı. Topu aldığımda etrafım sarıldı. O zaman topu aktarabileceğiniz arkadaşlarınız yoksa işiniz zor."

Fotospor


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI