Beşiktaş'a Rus yıldız

Beşiktaş için flaş transfer iddiası; Daler Kuzyaev...

Beşiktaş, Zenit ile konratı sona eren 27 yaşındaki Rus orta saha oyuncusu Daler Kuzyaev'in transferi temaslara başladı.

Beşiktaş orta saha transferi için Zenit ile sözleşmesi sona eren ve şu an bonservisi elinde olan Kuzyaev için görüşmelere başladı.

Haber Global'in haberine göre, Beşiktaş, Zenit ile sözleşmesi sona eren orta saha oyuncusu Daler Kuzyaev'i kadrosuna katmak için temaslara başladı. Zenit'in yeni sözleşme önermediği ve hâlâ beklemede olduğu için Kuzyaev için Beşiktaş Yönetimi'nin resmi teklif yapmaya hazırlandığı iddia edildi. 

Zenit Teknik Direktörü Sergei Semak, Kuzyaev'in geleceğiyle ilgili yaptığı açıklamada oyuncunun hâlâ beklemede olduğunu fakat sözleşmesinin yenilenmediğini, Zenit'in orta saha transferinde başka bir futbolcu alması halinde Kuzyaev'in de diğer tekliflere yöneleceğini söyledi.

4 MİLYON EUROYA ZENIT'E TRANSFER OLDU

2017 yılında 4 milyon euro'ya Zenit'e transfer olan Kuzyaev, geçtiğimiz sezon Zenit formasıyla ligde 20 maçta 2 asist yaptı. 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun bu sezon sonunda sözleşmesi sona erdi ve şu anda bonservisi elinde bulunuyor. Kuzyaev'in transfermarkt güncel değeri 8 milyon euro olarak belirtiliyor. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ