''Beşiktaş'a uygun değiller!''

Beşiktaşlı eski futbolcu Dusko Tosic’ten derbi yorumu! Öne çıkacak futbolcuyu açıkladı.

Trendyol Süper Lig'in 15. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Siyah beyazlıların eski futbolcusu Dusko Tosic de kritik mücadeleyi değerlendirdi. Derbiyi yorumlayan Tosic, maçta öne çıkacak futbolcuyu açıkladı. İşte ayrıntılar... Son dakika Beşiktaş haberleri (BJK HABER)

Bir dönem Beşiktaş'ta forma Sırp savunma oyuncusu Dusko Tosic, oynananacak Beşiktaş Fenerbahçe derbisi öncesinde açıklamalarda bulundu.

Başkanlık seçimi hakkında konuşan Dusko Tosic, "Yeni başkan ve yeni teknik direktörün Beşiktaş'a hayırlı olmasını diliyorum ve daha iyi şeyler getireceğini düşünüyorum." dedi.

"BEŞİKTAŞ KOLAY KAYBETMEZ"

Oynanacak derbi içinde konuşan Dusko Tosic, "Bu çok büyük bir derbi ve çok önemli bir maç. Ligde sıralamayı çok etkilemeyecek olsa da Beşiktaş'ın yeni hocasıyla ve yeni teknik direktörüyle iyi bir hava yakalayacağını ve kolay kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Hatta Beşiktaş'ın bu maçı kazanacağını ve iyi bir hava yakalayacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

"DERBİDE CENK TOSUN ÖNE ÇIKAR"

"Derbiler kendi kahramanlarını yaratır. Ama ben Cenk'in karakter, kişilik ve oyuncu olarak derbinin öne çıkacak oyunculardan biri olacağını düşünüyorum."

"BEŞİKTAŞ'A UYGUN OYUNCU DEĞİLLER"

Beşiktaş'taki bazı oyuncuların nerede hangi takıma oynadıklarını bilmediklerini söyleyen Dusko Tosic, "Buradaki oyuncuların çoğundan memnun değilim çünkü nerede olduklarını bilmiyorlar.

Ben bunun sebebini transferin son günlerinde gerçekleşen acele şekilde alınmış oyuncular olduklarını düşünerek söylüyorum. Oyuncuların tam olarak Beşiktaş'ı kavradıklarını düşünmüyorum. Kalite ve mentalite olarak Beşiktaş'a uygun oyuncular olarak görmüyorum." dedi.

"BEŞİKTAŞ BENİM EVİM"

"İstanbul'da bulunmaktan her zaman çok mutluyum burası benim evim gibi. Kariyerimde İspanya, Almanya gibi yerlerde oynadım ama burası benim için çok ayrı. Beşiktaş benim evim. Önümüzdeki günler ne gösterir bilmem ama ileride bir gün Beşiktaş'ta görev almak isterim." ifadelerini kullandı.

.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI