Beşiktaş'ın Altınları Nerede?

BJK Kongre üyesi Burak YAKIN, 2020 yılının Ağustos ayında ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına katılarak 1 gramlık 1903 BJK amblemli altını kulübe bağışlayacağını canlı yayında ilan etmişti....

BJK Kongre üyesi Burak YAKIN, 2020 yılının Ağustos ayında ‘Bırakmam Seni’ kampanyasına katılarak 1 gramlık 1903 BJK amblemli altını kulübe bağışlayacağını canlı yayında ilan etmişti....

Genç İş İnsanı Burak Yakın, Bu Rakamı 2021 Adete Çıkardığını Açıkladı...

Aynı zamanda 251 Bin 1903 TL’de nakden katkı yapacağını belirten Yakın, parayı Beşiktaş kulübüne gönderdi. Aylardır Logoları basılmış ve kutulanmış olarak BJK’ya teslim edilmeye hazır durumda olan Altınların, neden hiçbir yetkili tarafından alınmadığı ve satışa sunulmadığı merak konusu olmuştu.

HAZİRAN AYINDA KARTAL YUVALARINDA SATIŞA ÇIKACAĞINA SÖZ VERDİ

Yaz başı Haziran ayında DuydukMu.com  internet sitesinin Genel Yayın Yönetmen Hakan ÖNCÜL’e konuşan Yakın; ‘Söz verdiğim gibi Altınlar kutulanmış ve hazır bir şekilde bekliyor. Başkanımız ile dün bir görüşme gerçekleştirdik. Umuyorum ki bu hafta Beşiktaş’ımıza vaadimizi yerine getireceğiz. Kartal yuvalarında biran önce satışına başlanacağı sözünü vermek istiyorum’ ifadelerini kullanmıştı.

BİR DAHA TELEFONLARA ÇIKMADI

Kartal yuvaları dahil hiçbir yerde satışına başlandığı açıklanmayan BJK Logolu Altınların, üzerinden geçen zaman içerisinde akıbeti merak konusu oldu. Konu ile ilgili kendisine ulaşmaya çalıştığımız Burak YAKIN, ilk görüşmede toplantıda olduğunu söylese de daha sonra ki aramalarımızda telefonlarımıza yanıt vermemeyi tercih etti.

KADIN FUTBOLUNUN DA BAŞINA GEÇECEKTİ

Haziran ayında yaptığımız röportaj esnasında 2020-2021 sezonunu şampiyonu olarak tamamlayan Beşiktaş Kadın takımı ile ilgili düşüncelerini paylaşan genç iş insanı, yakın zamanda bu durumunda karara bağlanarak resmi açıklama yapılacağını iddia etmişti. ‘Böyle bir fikir olduğu doğrudur. Kulübümüze destek olmak, her alanda boynumuzun borcu. Yakında her şey netleşince, kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.’ ifadelerini kullanan Burak YAKIN, Kadın Futbol takımı ile ilgili herhangi bir anlaşmaya imza atmadığı gelen bilgiler arasında.

Hakan Öncül - Duydukmu.com

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI