Beşiktaş'ın Gedson Fernandes'ten beklediği rakam

Giovanni van Bronckhorst'u teknik direktörlük görevine getiren Beşiktaş'ta kurmaylar gelecek sezon adına çalışmalarına hız verdi.

Giovanni van Bronckhorst'u teknik direktörlük görevine getiren Beşiktaş'ta, gelecek sezon adına transfer çalışmaları hız kazandı. Siyah-beyazlı kurmaylar, Gedson Fernandes'in bonservisinden büyük beklentiler içerisinde.

Suudi Arabistan'dan Talipler Var

Giovanni van Bronckhorst'u teknik direktörlük görevine getiren Beşiktaş'ta kurmaylar gelecek sezon adına çalışmalarına hız verdi. Siyah-beyazlılarda, Suudi Arabistan'dan kulüplerin peşine düştüğü Gedson Fernandes'e dair kararın belli olduğu öğrenildi.


Beşiktaş'ın Portekizli orta saha için talep ettiği bonservis bedeli dudak uçuklattı. Sabah'ın haberine göre; Suudi Arabistan'dan 2 kulüp, Beşiktaş forması giyen Gedson Fernandes'i transfer etmek için harekete geçti.

Gedson Fernandes'in menajerinin, taliplerle görüştüğü kaydedildi. Öte yandan siyah-beyazlılara şu an için resmi bir transfer teklifi yapılmadığı aktarıldı.


Beşiktaş'ın istediği rakam belli oldu 

Beşiktaş'ın Gedson Fernandes'in transferi için 20 milyon euro civarında bir bonservis geliri beklediği kaydedildi. Siyah-beyazlıların, tecrübeli futbolcuyu bu rakamdan daha düşük bir tutara satmayı düşünmediği belirtildi. Gedson Fernandes'in kariyerini Beşiktaş'ta sürdürmek istediği aktarıldı.

Gedson Fernandes geride kalan sezonda Beşiktaş formasını 45 maçta giydi. 25 yaşındaki orta saha, bu maçlarda 3 gol sevinci yaşadı. Portekizli oyuncu, takım arkadaşlarına 6 asist yaptı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI