Beşiktaş'ın Gerçek Derdi

Beşiktaş, sakatlıkların bedelini son 5 maçta 8 puan kaybederek öderken teknik direktör Sergen Yalçın, eksiklerden dolayı bir türlü ideal 11’ini bulamadı.

Beşiktaş, sakatlıkların bedelini son 5 maçta 8 puan kaybederek öderken teknik direktör Sergen Yalçın, eksiklerden dolayı bir türlü ideal 11’ini bulamadı. Her maçta değişen kadro yapısı oyun planlarını olumsuz etkiledi

Neredeyse kadrosunun tamamı sakatlık problemi yaşayan Beşiktaş , milli ara sonrası çıktığı maçta Başakşehir'e yenilmekten kurtulamadı. Sabah'ın haberine göre; Bu karşılaşmada birçok isim sahalara dönse de geçmiş dönemin artçı şokları skorda belirleyici oldu. Teknik direktör Sergen Yalçın, sezon başından bu yana ideal 11'ini kuramadı. Her maçta değişen kadro yapısı, oyun planlarını olumsuz etkilerken rotasyonlardan da beklenen verim alınamadı.

SADECE JOSEF

Sakatlıklardan dolayı oyuncuların fiziksel kapasitesinin istenilen düzeyde olmaması, beraberinde inişli-çıkışlı performansı getirdi. Beşiktaş, orta saha ve kanatlarda da büyük sorun yaşadı. Bugüne kadar orta sahada tam 6 futbolcu (Josef, Atiba, Salih, Oğuzhan, Can ve Alex) 11'de birçok kez forma şansı buldu. Ancak Josef dışındakiler, istenilen oyunu sahaya yansıtamadı.

N'KOUDOU'YU ARANIYOR! 

Kanatlarda ise Ghezzal, Larin, Gökhan, Kenan, Güven ve şu an sakatlığı bulunan N'Koudou forma giydi. Bu oyuncuların da istenilen seviyede olmaması Kartal'ın futbolunu olumsuz etkiledi. Gelinen noktada Beşiktaş teknik heyeti N'Koudou'yu arar oldu.

ATİBA 10 GÜN YOK

Sakatlıktan yeni çıkan Atiba Hutchinson, Başakşehir maçının devre arasında oyundan alınmıştı. 38 yaşındaki orta sahanın sol uyluk ve ön adalesinde gerilme tespit edildi. En az 10 gün sahalardan uzak kalacağı öğrenilen tecrübeli oyuncu, Sporting ve Galatasaray maçlarında forma giyemeyecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI