Beşiktaş'ın Hakkını Yiyenlere Oy verdiler... İstifa Çağrısı

Beşiktaş basketbol Şubesi'ne istifa çağrısı

Beşiktaş yönetim kurulunun Basketbol Federasyonu seçiminde Fenerbahçe ve Galatasaray'la birlikte hareket ederek Hidayet Türkoğlu'na oy vermesi büyük tepki çekti. 

Her fırsatta Türkiye Basketbol Federasyonu'nu eleştiren Beşiktaş Yönetim Kurulu'nun Türkoğlu'nu desteklemesi şaşkınlık yaratırken camiada da büyük tepkiye neden oldu. 

Beşiktaşlı yöneticilerin seçim sonrası zafer pozu vermeleri 'Yok artık' dedirtti. 

Sosyal medyada yorum yapan Beşiktaşlı taraftarlar, siyah-beyazlı kulübün yöneticilerinin koltuk uğruna kendilerini sattıklarını iddia etti. 

CHP'den siyaset yapan yönetici Umut Şenol'un, "Sayın Cumhurbaşkanımıza yakın kişilerin ricası etkili oldu. Kulüp olarak 'hayır' deme şansımız olmadı. Başkanımızla yaptığımız görüş alış-verişin ardından bu yüzden biz de Hidayet Türkoğlu'na oy vermek zorunda kaldık'' sözleriyle kendini savunduğu öğrenildi. 

İşte taraftarın tepkisi 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI