Beşiktaş'ın şampiyonluk sırrı

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, gelecek sezon için planlarını yapıyor ve Semih Kılıçsoy ile yeni transfer Ernest Muci'yi önemli rollerde kullanmayı planlıyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, gelecek sezon için planlarını yapıyor ve Semih Kılıçsoy ile yeni transfer Ernest Muci'yi önemli rollerde kullanmayı planlıyor. Santos'un Semih'i Ronaldo, Muci'yi ise Nani gibi kullanmayı hedeflediği belirtiliyor.


Ronaldo ve Nani 

Santos'un Euro 2016'da kazandığı şampiyonlukta kullandığı 4-1-3-2 sistemini Beşiktaş'a adapte etmek istediği ifade ediliyor. Bu sistemde gezgin forvetleri kullanarak rakiplerin dengelerini bozmak isteyen Santos'un, Semih Kılıçsoy'u Ronaldo ve Ernest Muci'yi de Nani gibi değerlendirmeyi planladığı kaydediliyor.


Yepyeni sistem 

Euro 2016'da bu sistemi uygulayan Santos'un yönetimindeki Portekiz Milli Takımı, Ronaldo'nun 3 gol ve 3 asistle, Nani'nin ise 3 gol ve 1 asistle turnuvayı şampiyon tamamlamıştı. Beşiktaş'ın gelecek sezonundaki planlarında Semih ve Muci'nin önemli rol oynayacağı vurgulanıyor.

Kaynak: Fotospor 
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI