Beşiktaş'ın transfer gözdesi sakatlandı!

Beşiktaş'ın Transfer Hedefi Jamal Lascelles Sakatlık Geçirdi!

Newcastle United Kaptanı Lascelles'in Sakatlığı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Newcastle United'ın kaptanı Jamal Lascelles'in sağ dizinde çapraz bağların koptuğu açıklandı. Kulüp, Lascelles'in önümüzdeki hafta ameliyat olacağını duyurdu ve detayları uzman bir danışmanla görüşeceklerini belirtti.


Uzun Süre Sahadan Uzak Kalacak

Newcastle United, Lascelles'in 6 ila 9 ay arası sahalardan uzak kalacağını ve tedavi sürecinin uzun olacağını açıkladı. Bu durum, oyuncunun önümüzdeki sezon başlamadan önce sahalara dönmesini zorlaştıracak.


Beşiktaş ile İlgili Transfer İddiaları

Fanatik'in haberine göre, Lascelles'in sakatlık sonrası sözleşmesinin sona ermesiyle Beşiktaş ile anlaşacağı iddia ediliyordu. Ancak yaşadığı sakatlık, siyah beyazlıların transfer planlarını etkileyebilir. Lascelles'in mevcut sözleşmesi 30 Haziran 2025'e kadar devam ediyor.


Lascelles'in Bu Sezon Performansı

Bu sezon Newcastle United formasıyla 26 maça çıkan Lascelles, toplamda 1.922 dakika süre aldı. Gol atma başarısı gösteremeyen stoper, asist yapmadı ve 6 sarı kart gördü.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI