Beşiktaşlı Futbolcu Hakkında Flaş Sözler: Onu Sırtımda Taşırım

Spor yazarı Turgay Demir, A Spor'da yayınlanan Bire Bir futbol Programında Welinton ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Spor yazarı Turgay Demir, A Spor'da yayınlanan Bire Bir futbol Programında Welinton ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Welinton'ın Al Ahli takıma transferiyle ilgili iddialarını yorumlayan Turgay  Demir, "Verin, hemen verin. Uçak falan bulamazsanız ben bir bölümünü sırtımda taşırım. Yolun bir bölümünde gerekirse ben sırtımda taşırım. 3.5 milyon euro gelecekse bedava aldığın adamdan 1.1 euro da maaşından kurtulacaksın. Welinton'u havaalanına kadar ben taşırım" ifadesini kullandı. 

Gazeteci Turgay Demir, Beşiktaş gündemini A Spor'da Bire Bir programında yorumladı. 

Demir, Alanyaspor'dan transfer edilen Welinton'un Al Ahli iddiaları ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

HAVAALANINA KADAR SIRTIMDA TAŞIRIM 

"Welihton'ı hemen verin. Uçak falan bulamazsanız ben bir bölümünü sırtımda taşırım. Yolun bir bölümünde ben sırtımda taşırım. Bu transferden 3.5 milyon euro gelecekse bedava aldığın adamdan 1.1 euro da maaşından kurtulacaksın. Havaalanına kadar ben taşırım. Sergen Yalçın, Welinton'un şu halini görüp yollamazsa Sergen Hoca'ya '3.5 milyon euronun ne kadar ettiğini biliyor musun?' diye sorarım."

.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun