Beşiktaşlı taraftarladan Ümraniye çıkarması

Beşiktaşlı taraftarlar, Galatasaray derbisi öncessi Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde Siyah-Beyazlı takıma moral verdi.

Beşiktaş taraftarları, Galatasaray derbisi öncesinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ni ziyaret ederek futbolculara moral verdi. Trendyol Süper Lig'in 28. haftasında gerçekleşecek olan Beşiktaş - Galatasaray derbisi öncesinde, siyah-beyazlı taraftarlar, takımı desteklemek amacıyla Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ni ziyaret etti.


Polis korteji eşliğinde tesislere alınan taraftarlar, coşkulu tezahüratlar eşliğinde takımın antrenman yaptığı sahaya girdi. 


Ziyaretleri sırasında futbolculara ve teknik ekibe çiçek ve tatlı ikram eden siyah-beyazlı futbolseverler, takıma moral verdi. Ziyaretin ardından, taraftarlar yaklaşık 15 dakika sonra yine polis korteji eşliğinde tesislerden ayrıldı.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI