Beşiktaşlı taraftarlar dev transfer için harekete geçti

Beşiktaşlı taraftarlardan Nico Gaitan'a ''Come to Beşiktaş' mesajları yağdı

Beşiktaş, Fransa'da Lille ekibinde forma giyen on numara Nico Gaitan'ı transfer etmek istiyor. Yıldız oyuncu ise karantina günlerinde sevgilisiyle evinde futbol oynuyor. Nico Gaitan, eşiyle kafa pası yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Birçok Beşiktaş taraftarı ise paylaşılan videoya, 'Come to Beşiktaş' yorumunda bulundu.

Süper Lig'de bu sezon hedeften uzaklaşan ve bazı oyuncularından beklenen verimi alamayan Beşiktaş, orta saha transferi için hamlelere başladı. Bu sezon özellikle Adem Ljajic'in inişli çıkışlı bir grafik sergilemesi nedeniyle sıkıntı yaşayan Beşiktaş, Fransa'da Lille ekibinde forma giyen on numara Nico Gaitan'a kanca attı. 31 yaşındaki tecrübeli oyuncu ise sosyal medyadan sevgilisiyle beraber kafa pası yaptıkları anları paylaştı. Beşiktaşlı taraftarlar ise bu videoya yorumlar yazarak Nico Gaitan'a 'Beşiktaş'a gel' çağrısında bulundu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM AYRINTILI BİLGİ