Beşiktaş'ta Aziz Yıldırım OHAL'i

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığına adaylığını koyması, Beşiktaş camiasında çeşitli etkiler yaratabilir.

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe başkanlığına adaylığını koyması, Beşiktaş camiasında çeşitli etkiler yaratabilir. Özellikle, Fenerbahçe'nin en eski ve vazgeçilmez sponsoru Rahmi Koç'un oğlu olan Ali Koç'un başkanlık görevini kaybetmesi durumunda yaşanabilecek senaryolar tartışılıyor.

Beşiktaş'ta Aziz Yıldırım OHAL'i!

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın Ali Koç'la ve özellikle babası Rahmi Koç'la yakınlığı biliniyor. Siyah beyazlıların en büyük destekçisi Baba Koç'un saygınlığı ve değeri camiada sınırsız. Dolayısıyla Aziz Yıldırım'ın başkan adaylığı sadece Fenerbahçe'de değil Beşiktaş'ta da olağanüstü toplantılar yapılmasına neden oldu. Yıldırım'ın adaylığı iki şekilde değerlendirildi.

1. Ali Koç, Fenerbahçe'ye sponsor olduğu için Rahmi Koç da Beşiktaş'a sponsor oluyordu. Ali Koç sponsorlukları çekerse, Rahmi Koç da çekebilir.


2. Ali Koç'un Fenerbahçe'den çektiği sponsorluklar Beşiktaş'a gelebilir. Rahmi Koç bu sponsorlukların tamamının taraftarı olduğu takıma aktarabilir.

HASAN ARAT'LA AZİZ YILDIRIM'IN DOSTLUĞU ESKİ

Başkan Hasan Arat ise Aziz Yıldırım'la eskiye dayanan bir hukuku var. Aziz Yıldırım'ın "abim" dediği efsane Başkan Süleyman Seba yönetiminde görev alırken Aziz Yıldırım'la pek çok kez bir arada bulunmuştu.

BÜYÜKEKŞİ İLE GÖRÜŞMESİ İLGİ ÇEKTİ

Hasan Arat uzun bir süredir TFF ile verilen mücadelede Ali Koç'la yan yana yer alıyordu. Hatta Mehmet Büyükekşi'nin istifasını isteyen grubun iki bayrak taşıyıcısından birisi de Hasan Arat'tı. Ancak dün TFF'nin Riva tesislerine gidip Mehmet Büyükekşi ile Türkiye Kupası finalinin oynanacağı yer için görüşmeye katılması dikkat çekti.

ALİ KOÇ'U TERK Mİ ETTİ?

Beşiktaş camiasında "Arat, Yıldırım'ın aday olacağını öğrendi. Ali Koç'u terk etti" yorumları bile yapılmaya başlandı.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI