Beşiktaş'ta Ersin Destanoğlu pişmanlığı

Formasını Mert Günok'a kaptıran genç kaleci ile ilgili Siyah-Beyazlı yöneticiler pişmanlığı yaşıyor. İşte detaylar... (BJK Haber)

Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışının uzağında kalan Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevine Şenol Güneş'in getirilmesinin ardından Ersin Destanoğlu geri planda kaldı.

Formasını Mert Günok'a kaptıran genç kaleci ile ilgili Siyah-Beyazlı yöneticiler pişmanlığı yaşıyor.

8 MİLYON EURO REDDEDİLMİŞTİ

Nice başta olmak üzere Avrupa'dan birçok kulüple anılan Ersin Destanoğlu için Beşiktaş'a yaklaşık 8 milyon euro civarında bir teklif gelmiş ancak; bu teklif reddedilmişti. Kartal daha sonra Ersin Destanoğlu ile 30 Haziran 2026 tarihine kadar süren bir sözleşme imzaladı. Bu süreçte Ersin Destanoğlu'nun performansını artırması beklense de tam tersi oldu ve 22 yaşındaki kaleci kariyerinde geriye doğru gitti.

TRANSFERİ SEZON SONUNDA 

Takvim'in haberine göre, Ersin Destanoğlu'nu satmadığı için pişmanlık yaşayan yöneticiler, sezon sonunda genç kalecinin önünü açma kararı aldı.

Beşiktaş öz kaynak düzeninden yetişen ve bu sezon 11 karşılaşmada ilk 11'de forma giyen Ersin  Destanoğlu, Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonlukları yaşamıştı. Destanoğu'nu Belçika'dan bazı kulüplerin ilgi duyduğu iddia ediliyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI