Beşiktaş'ta Gazprom müjdesi

Beşiktaş, Rus enerji şirketi Gazprom ile stat sponsorluğu anlaşması için geri sayımda...

Beşiktaş, Rus enerji şirketi Gazprom ile stat sponsorluğu anlaşması için geri sayımda... Siyah-beyazlılar, bu hafta dev şirketle görüşmelerini sıklaştıracak. Anlaşma ile ilgili UEFA'dan da onay alındı.

Beşiktaş'a Gazprom müjdesi! UEFA'dan onay geldi

Vodafone ile stat isim hakkı anlaşması bitecek olan Beşiktaş, yeni sponsor için geri sayıma geçti. Bir süredir Rus enerji şirketi Gazprom ile görüşmelerini sürdüren siyah-beyazlıların, bu hafta anlaşmaya son şeklini vereceği öğrenildi. İki taraf arasında yapılacak anlaşmanın 3+2 yıl olması, Kartal'ın kasasına 3 yılda 60 milyon Euro girmesi bekleniyor. 3 yılın ardından ise kalan 2 yıl için yeniden masaya oturulacak.

UEFA'DAN ONAY ALINDI

Beşiktaş, Ukrayna'daki savaş nedeniyle Rusya'ya yönelik yaptırımlardan dolayı bu anlaşma için UEFA'nın da görüşünü aldı. UEFA'nın kendi turnuvalarında stat isminin daha önce de olduğu gibi Beşiktaş Park olarak anılmaya devam edeceğini belirttiği ve Gazprom ile yapılan anlaşmanın önünde herhangi herhangi bir engel bulunmadığı öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI