Beşiktaş'ta Samet Aybaba krizi

Beşiktaş Futbol Takımı Oyuncuları Samet Aybaba'nın İfadelerine Tepki Gösterdi

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Koordinatörü Samet Aybaba'nın oyuncularla ilgili yaptığı tartışmalı açıklamalar, siyah-beyazlı futbolcular arasında tepkiye neden oldu. Aybaba'nın, takımın durumu hakkında kullandığı "çürümüş bir takımımız var" ifadeleri, oyuncuların tepkisine sebep oldu.

Samet Aybaba'nın Tartışmalı İfadeleri

Aybaba, oyuncuların performansıyla ilgili olarak yaptığı açıklamalarda, "Altıncı kez teknik direktör değiştirdiniz. Helal olsun. İşimiz çok zor, elimizde kötü, çürümüş bir takım var" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözler, takımın iç dinamiklerini sarsarken, futbolcuların da tepkisini çekti.

Futbolculardan Tepki 

Siyah-beyazlı futbolcular, Aybaba'nın beyanatıyla ilgili olarak bir araya gelerek tepkilerini dile getirdiler. Oyuncular, bu tür bir konuşmanın medyada yer almasının doğru olmadığını ve böyle hassas konuların kendi aralarında istişare edilmesi gerektiğini belirttiler.

Yönetim harekete geçiyor 

Bu gelişmelerin ardından Beşiktaş yönetiminin, takım içi ilişkilerin yeniden dengeye oturtulması ve sorunların çözülmesi için gerekli adımları atmaya hazırlandığı öğrenidi.  

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI