Beşiktaş'ta Shakira korkusu!

Beşiktaş'ın Tüpraş Park Stadı, Dünyanın En Güzel Stadyumlarından Biri Olmaya Devam Ediyor!

Müzik konserlerine ev sahipliği yapan Tüpraş Park, dünya çapında ünlü isimleri ağırlayarak Beşiktaş kulübüne önemli gelir kaynakları sağlıyor.

Beşiktaş'ın stadyumu Tüpraş Park, sadece spor müsabakalarına değil, aynı zamanda muazzam boğaz manzarası ve eşsiz atmosferi ile dünya çapında ünlü müzik konserlerine de ev sahipliği yapıyor. Stadın dünyanın en güzel stadyumları arasında yer almasının yanı sıra, mekandaki konserler de önemli bir ilgi çekici hal almış durumda.

Bu konser organizasyonu ise akıllara 2019 yılında düzenlenen Shakira konserinden sonra stat zeminin aylarca kendine gelememesi.

Dünyaca ünlü yıldızların konser vermek istediği mekan olarak bilinen Tüpraş Park, bu yaz üç önemli konserle müzikseverleri ağırlayacak. Bu konserlerin Beşiktaş kulübüne beklenen geliri ise 10 milyon TL'nin üzerinde olacak. Ancak, 2019 yılında düzenlenen Shakira konserinin ardından yaşanan zemin bozulmaları, organizasyon sonrasında önemli bir sorun olarak karşımıza çıkmıştı.

Fotospor'da yer alan habere göre; bu tecrübeden ders çıkaran yetkililer, yeni konserler öncesinde zemin sorunlarına karşı hazırlıklarını tamamladı. Özellikle denize yakın olması nedeniyle aşırı nemle mücadele edilen Tüpraş Park'ta, çim konusunda önemli bir hazırlık yapıldı. Yeni sezon için çimler, konserlerin hemen ardından serilecek. Ayrıca, Beşiktaş yönetiminin çimle ilgili çalışmalar kapsamında, Manchester United zeminini düzenleyen bir firmayla anlaşma yapıldığı öğrenildi.

Beşiktaş taraftarları, hem spor müsabakaları hem de unutulmaz konserler için Tüpraş Park'ın eşsiz atmosferini bir kez daha deneyimleme heyecanı yaşıyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI