Beşiktaş'ta sürpriz ayrılık

Beşiktaş, ara transferde kadrosuna kattığı oyuncuyla yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ta Ayrılık Kararı: Jonas Svensson Gözden Düştü

Beşiktaş, ara transfer döneminde teknik direktör Fernando Santos öncesinde ilk takviyesini sağ bek Jonas Svensson ile yapmıştı. Ancak Svensson'un performansı beklentileri karşılayamadı ve yeni sezon için ayrılık kararı alındı.

Svensson'un Performansı ve Durumu

31 yaşındaki Norveçli sağ bek, Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası'nda toplam 6 maça çıkarken sadece 435 dakika sahada kaldı ve skora katkı sağlayamadı. Fernando Santos'un tercihi olan Onur Bulut'un önüne geçemeyen Svensson, yedek kulübesinin gediklisi haline geldi.

Yeni Sezon için Planlar

Beşiktaş, yeni sezon için kalitesi tartışılmaz bir kadro oluşturmayı hedefliyor ve bu doğrultuda sağ bek pozisyonuna takviye yapmayı planlıyor. Svensson ile yolların ayrılması beklenirken, kulüp Borussia Dortmund'dan Marius Wolf ve West Ham'dan Ben Johnson gibi isimleri transfer listesine almış durumda. İki oyuncunun da sezon sonunda sözleşmeleri bitecek.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI