Beşiktaş'ta transfer operasyonu

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, yaz transfer dönemi için harekete geçti. Aybaba'nın, transfer listesindeki oyuncuları bizzat izleyerek, haziran sonuna kadar transferleri tamamlamayı hedeflediği bildiriliyor.


Siyah-beyazlılar, ara transfer döneminde Jonas Svensson, Joe Worrall, Ernest Muçi ve Al Musrati gibi oyuncuları kadrosuna katarak güçlendirmişti. Bu başarıyı dikkate alan Samet Aybaba, yaz transfer dönemi için şimdiden çalışmalara başladı. Geçtiğimiz hafta Danimarka'ya giderek, Şampiyonlar Ligi maçını izleyen Aybaba'nın, özellikle Kopenhag forması giyen yetenekli oyuncuları takip ettiği belirtiliyor.


Samet Aybaba'nın, transfer listesindeki birçok oyuncuyu canlı izleme planları olduğu ifade ediliyor. Yaz dönemi transferini en geç haziran ayının sonuna kadar tamamlamayı planlayan Aybaba, kadronun yaz hazırlık kampına yetişmesini istiyor. Bu konuda Teknik Direktör Fernando Santos ile sürekli iletişim halinde olduğu ve Santos'un da aynı fikirde olduğu kaydediliyor. Beşiktaş, yaz transfer döneminde yapacağı hamlelerle kadrosunu daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI