Beşiktaş'tan Açıklama: Çok Beğenildik

Beşiktaş Kulübü, resmi sitesinden Batshuayi transferi için hazırlanan tanıtım filminin dünya üzerinde çok beğenildiğini açıkladı.

Beşiktaş Kulübü, resmi sitesinden Batshuayi transferi için hazırlanan tanıtım filminin dünya üzerinde çok beğenildiğini açıkladı. 

Siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

"Kulübümüzün yeni transferi Michy Batshuayi için sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız video paylaşım, Türkiye’de ve dünyada geniş yankı uyandırdı.

İletişim ekibimiz tarafından hazırlanan tanıtım videosunda, yeni transferimiz Michy Batshuayi ile futbolcumuz Georges Nkoudou yer aldı.

“O Beşiktaş’ın ihtiyacı olan her şey!” sloganıyla paylaşılan tanıtım videosu, kısa sürede milyonlarca beğeni topladı ve sosyal medya gündeminde ilk sıraya yükseldi.

Ülkemizin yanı sıra dünyada da büyük beğeni toplayan Michy Batshuayi tanıtım videomuz, dünyanın önde gelen medya kuruluşlarının dijital mecraları tarafından övgü dolu sözlerle takipçileriyle paylaşıldı."


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI