Beşiktaş'tan açıklama: İtibar etmeyin!

Beşiktaş Yönetimi, resmi web sitesinden yaptığı açıklamada; sosyal medyada çıkan olumsuz algı yaratan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini duyurdu.

Beşiktaş Yönetimi, resmi web sitesinden yaptığı açıklamada sosyal medyada çıkan olumsuz algı yaratan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini duyurdu. Kulüp yetkilileri, taraftarları ve kamuoyunu yanlış yönlendiren bu tür asılsız haberlerin dikkate alınmamasını istedi.

Resmi Açıklama

Beşiktaş Yönetimi'nin yaptığı açıklama şu şekilde:

"Son günlerde sosyal medyada kulübümüz hakkında çıkan asılsız ve olumsuz haberlere itibar edilmemesi gerektiğini önemle duyururuz. Kulübümüzle ilgili resmi bilgiler, yalnızca Beşiktaş JK'nin resmi iletişim kanallarından paylaşılmaktadır. Taraftarlarımızın ve kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına resmi açıklamalarımızı takip etmelerini rica ederiz."

Bu açıklama ile Beşiktaş Yönetimi, sosyal medyada yayılan yanlış bilgilerin önüne geçmeyi ve doğru bilgilendirme yapmayı amaçladığını belirtti.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI