Beşiktaş'tan açıklama: Mourinho'dan haber bekliyoruz!

Fenerbahçe'ye Mourinho çalımı! Beşiktaş'tan son dakika açıklaması...

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde olan Jose Mourinho ile ilgili açıklama gündeme bomba gibi oturdu. Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den 2-2 biten Hatayspor maçının ardından konuştu. Yücel Mourinho ile ilgili olarak "Beşiktaş'a gelmek istiyor" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'ye Mourinho çalımı! Beşiktaş'tan son dakika açıklaması...

Beşiktaş Süper Lig'in 37. haftasında Hatayspor'la 2-2 berabere kaldı. Maçın ardından Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yücel'den son dakika açıklaması geldi. Yücel, Mourinho ile ilgili olarak "Beşiktaş'a gelmek istiyor" ifadelerini kullandı.

AZİZ YILDIRIM GÖRÜŞTÜK DEMİŞTİ!

 "Jose Mourinho ile görüştük. '15 milyon euro verilecek' diye haber yapılıyor. Ee sanane? Siz yönetici misiniz? Böyle basın olmaz. İkna oldu, şartlarda da anlaşırsak Mourinho gelecek. Arabistan'a gitmiyor, paraya ihtiyacı yok. Eğer mevcut yönetim de Mourinho ile çalışmayı istiyorsa imzayı atsınlar. Ben seçilirsem benimle devam o seçilirse onunla devam. Biz kaybedersek Mourinho'nun parasının yarısını ödemeyi taahüt ediyorum."

HÜSEYİN YÜCEL'İN MOURINHO AÇIKLAMASI

"Yaklaşık 1 ay önce İstanbul'da, Jose Mourinho ile görüştüm. Kendisini Beşiktaş'ta görmek istediğimi söyledim. Beşiktaş'ın kimyasına uygun olduğunu dile getirdim. Jose Mourinho, teklif sonrası bir değerlendirme yapacağını, Beşiktaş'ı takip edeceğini ve geri dönüş yapacağını dile getirdi. Mourinho, bir süre sonra geri dönüş yaptı ve gelmeyi kabul etti. Önümüzdeki hafta İtalya'da yeniden görüşme yapacağım. Beşiktaş'ta çalışmak istediğini söyledi.

Beşiktaş olarak Mourinho'nun ekonomik anlamdaki beklentilerini karşıladık. Sponsorluklar özelinde çalışmamız var. Rakamları karşılamaya hazırız. Yönetim kurulu içerisinde Mourinho konusunu değerlendireceğiz. Önümüzdeki hafta İtalya'da son bir görüşme gerçekleştireceğiz."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI