Beşiktaş'tan Orkun Kökçü operasyonu

Her fırsatta yaptığı açıklamalarda Beşiktaş'a olan bağlılığını ifade eden Orkun Kökçü, sezon sonunda kiralık olarak ayrılmaya onay alabilirse, bu rüyası gerçek olabilir.

Beşiktaş'ın Orkun Kökçü Operasyonu 

Beşiktaş, orta sahasında önemli bir değişime hazırlanırken, sık sık Beşiktaşlı olduğunu dile getiren ve bir gün Siyah-Beyazlı formayı giymek istediğini belirten Orkun Kökçü'yü kadrosuna katmayı hedefliyor.


Orkun Kökçü Beşiktaş'a Yakın mı?

Her fırsatta yaptığı açıklamalarda Beşiktaş'a olan bağlılığını ifade eden Orkun Kökçü, sezon sonunda kiralık olarak ayrılmaya onay alabilirse, bu rüyası gerçek olabilir. Beşiktaş Futbol Koordinatörü Samet Aybaba'nın, oyuncunun ailesiyle yakın temas halinde olduğu ve transfer için şimdiden çalışmalara başladığı öğrenildi.


Transferin Detayları

Eğer Benfica, sezon sonunda Orkun Kökçü'nün kiralık olarak ayrılmasına sıcak bakarsa, Beşiktaş bu transferi satın alma opsiyonlu kiralama yöntemiyle bitirmeyi planlıyor. Siyah-Beyazlılar, oyuncunun durumunu yakından takip ederken, uygun koşullar oluşursa transfer için harekete geçecek.

Beşiktaş Orkun Kökçü Transferini Bitirmeye Çalışıyor

Beşiktaş, sezon sonunda Benfica'nın Orkun Kökçü'yü kiralık olarak göndermeye onay vermesi halinde, oyuncuyu satın alma opsiyonlu kiralama ile kadrosuna katmak istiyor. Samet Aybaba'nın aile ile temas halinde olduğu bu süreçte, Beşiktaş transfer çalışmalarını hızlandırarak orta sahada güçlü bir değişime imza atmak istiyor.

SporxEN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI