Beşiktaş'tan Süper Lig'in Yıldızına Transfer teklifi

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi...

Orta sahasını güçlendirmek isteyen Beşiktaş, listesindeki ilk adaylardan biri olan Bernand Mensah'tan tranfserinden vazgeçmiyor. Kayserispor'da gösterdiği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken Ganalı yıldız için yapılan teklifin yetersiz bulunması üzerine Beşiktaş, yeni bir teklif daha yapmaya hazırlanıyor. Daha önce Mensah için yaptığı birkaç girişimden sonuç alamayan Beşiktaş Yönetimi'nin Kayserispor'la birkaç gün içerisinde bir kez daha pazarlık masasına oturacağı öğrenildi.

GÖZLER KAYSERİ'DE

Fotomaç'ın haberine göre Beşiktaş daha önce 2 milyon euro para ile birlikte Mertcan, Erdoğan ve Kerim gibi istikbal vaat eden genç oyuncuları da 1 sezonluğuna Kayserispor'a vermeyi teklif etmişti. Sarı-kırmızılıların bunu geri çevirmesi nedeniyle Beşiktaş Yönetimi  bu kez rakamı 3 milyon Euro'ya yükseltirken, aynı futbolculardan ikisini bir seneliğine bedelsiz olarak kiralayabileceğini bildirdi. Şimdi gözler Kayserispor yönetiminden bu teklife gelecek olan yanıta çevrildi.

GÖZBAŞI SÜRECİ UZATTI

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Mensah konusunda, "Mensah da şu an Süper Lig'in en önemli oyuncularından biri. Hemen hemen her takımdan, yurt dışından, yurt içinden Mensah'a teklifler var ama Kayserispor olarak bizim ilk hedefimiz ligde kalmak. Bunları daha sonra msaya yatıracağız" ifadelerini kullandı.

SENELİK 1.2 MİLYON EURO

Beşiktaş Transfer Komitesi'yle görüşen Ganalı orta saha oyuncusuyla prensip anlaşmasına varıldı. 3.5 yıllık sözleşmeye imza atacak olan Bernard Mensah'a yıllık 1 milyon 250 bin euro verileceği belirtildi. Teknik direktör Sergen Yalçın'ın, Ganalı oyuncunun alınmasını ısrarla istediği öğrenildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun