Bruma'nın Beşiktaş'a Transferini Engellediler!

Bruma transferi için çarpıcı iddia ortaya atıldı.

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş Yönetimi, Bruma'nın tranfserinden tamamen vazgeçerken çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. 

Bir dönem Galatasaray forması giyen Bruma, Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alıyordu. Ancak son günlerde çıkan haberlerde siyah-beyazlıların bu transferi askıya aldığı öne sürüldü. Portekizli futbolcunun son durumu hakkında ilk ağızdan açıklama geldi.

'BEŞİKTAŞ, BRUMA İÇİN TEKLİF YAPMADI'

Halen PSV Eindhoven kadrosunda yer alan Bruma’nın menajeri Catio Balde, Portekiz basınına konuştu. Balde, “PSV ve Beşiktaş arasında mecburi satın alma opsiyonlu kiralama anlaşması hiçbir zaman olmadı. Beşiktaş, Bruma ile ilgili PSV yetkililerine teklif yapmalıydı ancak yapmadılar" dedi.

‘TÜRKİYE’DEKİ MENAJERLER TRANSFERE ENGEL OLDU’

Bruma’nın Beşiktaş’a transferi önündeki en büyük engelin Türkiye'deki menajerlerin işe dahil olmaya çalışması olduğunu belirten Balde, "Türkiye çok zor bir ülke. Kulüplerle kavgalı olan menajerlerin transferlere dahil olmaya çalışması, gerçekleşmemesinin nedeni olabilir" ifadeleriyle dikkat çekti.

PSV, OLYMPIAKOS'A KİRALAMIŞTI

Hollanda ekibi ile 2023 yılının haziran ayına kadar sözleşmesi bulunan Bruma, geçtiğimiz sezonun büyük bir kısmını Yunan ekibi Olimpiakos'ta kiralık olarak geçirdi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI