Bu adam Beşiktaş'ı batırır!

Aman Hasan Arat Başkan dikkat! Bu adam Beşiktaş'ı da seni de batırır.

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan oyuncularla ilgili dikkat çekici bir menajerlik hamlesi gerçekleşti. İskoç menajer Willie McKay, Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı 5 oyuncunun satışında ve yapılacak transferlerde aracılık etmesi için anlaşıldı. Ancak McKay'ın suç dosyası oldukça kabarık.


Willie McKay, adını 2019'da uçağı düşen Emiliano Sala transferiyle duyurmuştu. Ancak McKay'ın dolandırıcılık, kulüplerin küme düşmesine neden olma gibi karanlık olaylarla ilişkilendirilmiş bir geçmişi bulunuyor. 63 yaşındaki McKay'in artık menajerlik lisansı olmamasına rağmen büyük bir şirketin gizli patronu olduğu belirtiliyor.


McKay'in geçmişinde, vergi ödememek için Monako'ya yerleşmek zorunda kalması, transfer piyasasını ele geçirmekle ve milyonları prensliğe taşımakla suçlanması gibi olaylar yer alıyor. 2007'de Londra Polisi tarafından Portsmouth FC ile bağlantılı dört kişiyle birlikte tutuklanan McKay, İngiltere'de 2 yıl uzaklaştırma cezasına çarptırıldı.


Ayrıca, McKay'in at yarışlarına olan ilgisi, kendi ahırını kurması ve hayvanların elde ettiği galibiyetlerle büyük bir servet kazanması gibi farklı alanlardaki yaşantısı da dikkat çekiyor. Kokain kullanma suçu nedeniyle araç kullanmasının yasaklandığı bir dönem de geçiren McKay, şimdi Beşiktaş'ın kadro dışı bıraktığı oyuncuların transfer işlemleri için devreye girmiş durumda. 

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI