Bu Başarısızlık Çebi'ye Yazar!

Yorumcu Erman Toroğlu, ASpor'daki yorumu

Erman Toroğlu, "Beşiktaş'taki başarısızlık Başkan Ahmet Nur Çebi'ye yazar. takım haftalardır böyle. Beşiktaş kötü sinyaller veriyor. Sergen Hoca'yı karşısına alıp görüşüp, durum değerlendirmesi gerekirdi ve durum bu hale geldi. Teknik Direktör Sergen Yalçın takıma hakim değil. Sergen hoca reklam filminde oynadı. O reklam filmi çekildikten sonra Beşiktaş'taki çöküş başladı. Ben de reklam filminde oynadım ama bahis reklamında değil, sanal para reklamında değil. O reklam filminde oynatmayacaksın arkadaş. 

Daha önce de söyledim, yeni söylüyorum. Sergen Hoca bu sezon takımı yardımcılarına bıraktı. Bu sözümün arkasındayım."

Fikret Orman'ın Divan Kurulu'na katılması 

Çebi ve Orman aba altından sopa gösterdiler. İkisi de doğru söylemiyor. Fikret Orman diyor ki, "Benim aldığım kararlarda senin imzan var" diyor. Çebi, ABD şirketinin hazırladığı raporu 'Görmedim' diyor. Doğru olduğuna inanmıyorum ama inanmak zorundayız. 

Çebi, Divan Kurulu'nda 'Biz hakkımızı ararız' dedi. Hakemi konuşuyorsan takım iyi gitmiyordur. 

Fikret Orman, tüm paraları Türk Lirası'na çevirdiğini söyledi. Ben ona da inanmıyorum. EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI