Bu kadar da olmaz hocam!

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, mütevazı kişiliğini saha dışında da gösteriyor.

Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, mütevazı kişiliğiyle dikkat çekiyor. 1 aydır kaldığı otelin masraflarını öğrenen Fernando Santos, kulübe yük olmamak için tesislere taşındı. Bununla da kalmayan Portekizli hoca, teknik heyete alınmasını istediği video analiz uzmanının maaşını kendisi ödemek istedi.


Beşiktaş Teknik Direktörü Fernando Santos, mütevazı kişiliğini saha dışında da gösteriyor. Santos, İstanbul’daki ilk bir aylık döneminde siyah beyazlı kulübün kendisine sunduğu otelde konakladı. 

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre; bu dönemde otel masraflarını öğrenen tecrübeli hoca, kulübe daha fazla yük olmamak için tesislerde kalmak istediğini yönetime iletti. Bu istek kabul edilince Santos tesislere taşındı.


Sonraki süreçte ailesiyle birlikte yaşamak için İstanbul’un Anadolu yakasında ev bakan Santos’un lüks yaşamı sevmediği ve villa yerine daireyi tercih ettiği öğrenildi.

69 yaşındaki teknik direktörün Caddebostan’da apartman dairesi tuttuğu belirtildi. Ailesini de yanına alan Santos, tesislere buradan gidip gelecek.


Santos’un bu mütevazı kişiliği Beşiktaş yönetiminde "Ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı bir kez daha bize gösterdi" şeklinde yorumlandı.

Kendi maaşından karşılamak istedi 

Santos'un bir başka isteğiyle de farkını ortaya koyduğu öğrenildi. Teknik heyete "video analiz uzmanı" alınmasını talep eden Portekizli, bu profesyonelin maaşını kendisi karşılayabileceğini de söyledi. 


Arat müdahale etti 

Ancak Başkan Hasan Arat’ın bunu öğrenir öğrenmez duruma müdahale ettiği ve video analistin maaşının kulüp tarafından karşılanacağı söylediği belirtildi. Arat ince düşüncesi nedeniyle Santos’a ayrıca teşekkür etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI