Büyük Beşiktaşlı Rahmi Koç'un heykeli dikilsin

Biz Beşiktaşlıyız ve Ahde Vefaya inanıyoruz. Bu yaptığı iyilikleri ömrümüz yettiği sürece onu anacağız ve ona dualarımızı her daim edeceğiz.

Büyük Beşiktaşlı Rahmi Koç'un heykeli Beşiktaş Kulübü'ne dikilmelidir. Geçmişten bugüne kadar Beşiktaş Kulübü'ne yaptığı maddi ve manevi katkılar ortadadır. Geçmişten bugüne Koc Holding bünyesinde yaptığı katkılar, sponsorluklar, ekonomik kriz dönemlerinde hiçbir büyük holdingin katki vermediği, sponsor olmadığı zamanlarda can simidi olması, ilaç gibi yaptığı maddi yardımlar asla unutulmaz. Biz Beşiktaşlıyız ve Ahde Vefaya inanıyoruz. Bu yaptığı iyilikleri ömrümüz yettiği sürece onu anacağız ve ona dualarımızı her daim edeceğiz. Allah ona ve ailesine uzun ömürler versin, ayağına taş değmesin. Kendisinin bu yaptığı hizmetler asla unutulmaz, unutulmamalıdır. Zaten bu nedenle Beşiktaş Kulübü'nün en güzel yerine heykeli dikilerek ölümsüzleştirilmelidir.

Kendisi bu şekilde bir ödülü fazlasıyla hak ediyor. Rahmi Koç ulu bir çınardır. Kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Güya çok iyi Beşiktaşlı olduklarını her platformda anlatan bazı insanlar, Beşiktaş'a maddi yardımları dokunmazken, tabii ki Rahmi Koç'u öveceğiz ve göklere çıkaracağız. Bu Beşiktaşlı olduklarını iddia eden insanlar da, Rahmi Koç'tan feyz alsın. Menfaatleri için Beşiktaşlı olanları Beşiktaşlı olarak görmüyoruz. Beşiktaş Kulübü'ne zerre kadar kimin faydası varsa, başımızın üstünde yeri vardır. Rahmi Koç'un ise Beşiktaş'a okyanuslar kadar faydası vardır. Öyleyse gereği yapılmalı, Beşiktaş Kulübü'ne heykeli dikilerek ölümsüzleştirilmelidir.

Murat Topçu

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI