''Büyükekşi ile görüştük!''

Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, Türkiye Kupası kura çekimi sonrasında yaptığı açıklamalarda kulüp hedefleri ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile yapılan görüşmelere dair bilgiler paylaştı.

Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, Türkiye Kupası kura çekimi sonrasında yaptığı açıklamalarda kulüp hedefleri ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet ile  yapılan görüşmelere dair bilgiler paylaştı.

Göçmez, Beşiktaş'ın eski köklerine dönen bir yapılanma içinde olduğunu belirterek, "Bizim için aslında her şey yeniden başlıyor. Hem lig hem kupa... Hedefimiz var, kupayı almak ve ligi de en iyi seviyede kapatmak. Bizim yapacağımız şey inanmak ve mücadele etmek." dedi.

TFF ile yapılan görüşmelere de değinen Göçmez, TFF başkanıyla gerçekleştirdikleri toplantıda VAR ile ilgili yaşanan problemleri dile getirdiklerini ifade etti. Bu konuda ciddi sorunların olduğunu belirten Göçmez, gelecek süreçte bu sorunların çözülmesi ve eşitlik adaletin sağlanması için çaba harcanması gerektiğini ilettiklerini söyledi.

Ayrıca, kulüp olarak iletişime önem verdiklerini ve Beşiktaş'ı temsil ederek, insanlara saygı duymanın, sevgiyi ve inancı ortaya koymamanın önemli olduğunu belirtti. Göçmez, iletişimin önemli bir temel olduğunu ifade ederken, sorunların çözümü için iletişimin yanı sıra farklı yöntemlere de inandıklarını vurguladı.

Onur Göçmez'le birlikte Büyükekşi ile yapılan görüşmeye katılan Beşiktaşlı yönetici Mete Vardar ise şunları söyledi;

'2.5 saate yakın görüştük. Daha da uzun da sürebilirdi. Sadece Beşiktaş ile ilgili değil, Türk futbolu ile ilgili de konuştuk.

Güven eksikliği olduğunu ifade ettik. Bir iletişim oluşturmamız lazım. Biz bugün bunun bir başlangıç olduğunu düşünüyoruz. Türk futbolunun hakları ile ilgili konuları gündeme getirdik. Başkan bunları not aldı. Değerlendireceğini söyledi. Şu anda Türk futbolunun genel konusu güven eksikliği. Herkesin birbirine karşı güven eksikliği oluşmuş durumda. Yüzlerce konu var. Hepsini değerlendirdik konuştuk. Kendisi de Beşiktaş kulübüne uzak olmadığını söyledi. Güzel bir toplantı oldu,' dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI