Carlos Arroyo: Beşiktaşlı Taraftarlar Gerçekleri Bilsin!

Türkiye'de Beşiktaş ve Galatasaray formalarıyla önemli izler bırakan Porto Riko'lu basketbolcu Carlos Arroyo, sosyal medya hesabında içini döktü.

Türkiye'de Beşiktaş ve Galatasaray formalarıyla önemli izler bırakan Porto Riko'lu basketbolcu Carlos Arroyo, sosyal medya hesabında içini döktü. Aroyyo, "Beşiktaş'tan ayrılmak istememiştim ama o zamanki coach Erman Kunter bana yeteri kadar değer vermemişti" dedi.

Beşiktaş ve Galatasaray formalarıyla Türk basketboluna uzun süre damga vuran isimlerden biri olan Carlos Arroyo, Siyah-Beyazlı kulüpten ayrılığıyla ilgili itiraflarda bulundu.

Beşiktaş‘ın resmi Instagram hesabından 2012 Euro Challenge şampiyonluğu üzerine paylaştığı videoya yorum yapan Arroyo şu çarpıcı ifadeleri kullandı:

“Hatıralar için teşekkürler Beşiktaş. Taraftarların tüm bu başarılardan sonra bana daha nazik olmasını dilerdim. Galatasaray’a gitme kararımın onları hayal kırıklığına uğrattığını biliyorum ancak o dönemki Beşiktaş koçu beni yeniden takıma kazandırmak üzere bana yeteri kadar değer vermedi. Bense Beşiktaş’a geri dönüp böylesine büyük taraftarlar için tekrar oynamayı istedim. Ancak ben ayrıldıktan sonraki davranışlarınızla beni hayal kırıklığına uğrattınız. Kulüp için gelecekte en iyi dileklerimle.”

Beşiktaş’ın o dönem Milangaz sponsorluğunda Ergin Ataman liderliğinde kazandığı 3 kupalı sezonda EuroChallenge, Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Kupası’nın müzeye gelmesindeki pay sahiplerinden birisi Arroyo’ydu.

Porto Rikolu guard BSL’de 2011-12 sezonunda 14 sayı – 2.4 ribaund – 4.4 asist ortalamalarıyla ortalığı kasıp kavurmuş, sonraki sezon itibariyle 3 yıl boyunca Galatasaray’ın formasını giymişti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun