Çebi Futbolcuları Değerlendirdi: Adam Kuantum Okumuş!

Yönetimin 1. yılını değerlendiren Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, futbolcularla ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Ahmet Nur Çebi 1 yılını değerlendiren bir açıklama yaptı. 

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 1 yıllık başkanlık dönemi hakkında, "Lambaları yanmayan karanlık odalar, hiçbir evrakın bulunmadığı boş dolaplar ve bir de sekreteri olan bir kulüple karşılaştık" ifadesini kullandı. 

1 yıl önce Beşiktaş’ta başkanlığa seçilen Ahmet Nur Çebi, geçirdiği 365 günü Yıldırım Demirören'in sahibi olduğu Posta Gazetesi'ne anlattı. 

Görevi devraldıklarında beklediklerinden daha vahim bir tablo ile karşılaştıklarına dikkat çeken Çebi, "Lambaları yanmayan karanlık odalar, CEO’su ortalarda görünmeyen, hiçbir evrakın bulunmadığı boş dolaplar ve bir de sekreteri olan bir kulüple karşılaştık" dedi.

Başkanlığının ilk günlerinde borçlar ve sözleşmelerden doğan rakamlar yüzünden sabaha kadar uyuyamadığını dile getiren Ahmet Nur Çebi, "Abdullah Avcı ilk meselemiz oldu. Takım iyi gitmiyordu, yolları ayırdık. Sergen Yalçın ile ligi 3'üncü sırada bitirdik" şeklinde konuştu.

Vincent Aboubakar ile yapılan sözleşmenin ilginç olduğunu belirten Çebi, "Maç başı 20 bin avro ödeyecek, dizindeki sakatlık nüksederse 40 bin avro ceza yazacağımızı söyledik. Şaşırdı, itiraz etti ama Aboubakar da sonunda kabul etti. Çocuk enteresan biri, kuantum fiziği okumuş" dedi.

Ljajic’in düşük performansından memnun olmadığını dile getiren Ahmet Nur Çebi, "Toparlanması lazım. İyi yaşamadığı kulağıma geliyor. Düzelmezse kendisi bilir. Ocak ayında bir transfer daha yapacağız." cümlelerini kullandı.

Son olarak UEFA’yla borçsuzluk kağıtlarını ertelemek için görüştüklerini de anlatan Çebi, "Her 3 ayda bir verdiğimiz temiz kağıtlarının 6 ay ertelenmesini istedik, olmadı. Tribünde seyirci yok, kombine yok. Kimse ne yiyorsun, ne içiyorsun demiyor. Futbolcu ödemeleri için UEFA ve TFF’ye yazdığımız yazılara ne yazık ki olumlu cevap alamadık" şeklinde konuştu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun