Chelsea, Beşiktaş'a 3 yıldızını önerdi

Chelsea'de taşlar yerinden oynayacak gibi duruyor. Londra devinin sahibi Todd Boehly'nin yakın arkadaşı olan Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'a 3 futbolcusunu önerdiği iddia edildi. İşte son dakika haberinin detayları...

Premier Lig'de zor günler geçiren Chelsea'nin sahibi Todd Boehly'un, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'a 3 futbolcusunu önerdiği iddia edildi. Boehly, Chelsea'nin kadrosunu daraltarak Finansal Fair Play düzenlemeleri kapsamında transfer yapma niyetinde olduğu için bu öneriyi getirdiği ifade ediliyor.


İddialara göre Boehly'un Beşiktaş'a önerdiği oyunculardan ilki Fransız stoper Malang Sarr oldu. Sarr, bu sezon Chelsea'de forma şansı bulamamış ve ABD'li iş adamının kadro temizliği yapmak amacıyla önerdiği isimlerden biri olarak belirtiliyor. Ayrıca, genç yetenek Deivid Washington ve Andrey Santos'un da Beşiktaş'a teklif edildiği ifade ediliyor.


Malang Sarr, Chelsea'de bu sezon hiç forma giyememiş, Deivid Washington ise sınırlı süre ve golle oynarken Andrey Santos ise kiralık olarak Strasbourg'a gönderildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI