Chuba Akpom Transferinde Kıran Kırana Pazarlık

Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi...

Yunanistan'ın PAOK kulübü 3 milyon Euro'dan başladığı pazarlıklarda 2,5 milyon Euro’ya düştü. Beşiktaş ise 1 milyon 750bin Euro’ya çıktı. Taraflar rakamlarda ısrarcı davransa da 750 bin Euro’luk farkın kapanabileceği belirtildi. 

Golcü Burak Yılmaz’ın ayrılığı sonrasında golcü arayışında olan Beşiktaş, Chuba Akpom için PAOK ile kıran kırana pazarlık halinde. PAOK'la pazarlıklarını sürdüren Siyah-Beyazlılar görüşmelerde mesafe katetse de henüz istediğini alamadı. Yuna ekibi, 3 milyon Euro’dan açtığı pazarlıklarda 2.5 milyon Euro’ya kadar düştü.

2 milyon Euro’ya bitirecekler

Beşiktaş Yönetimi ise bir yıl sözleşmesi kalan golcü oyuncu için 1 milyon 750 bin Euro’ya çıktı. Yönetim bu rakamda ısrarcı davranırken, aradaki 750 bin Euro’luk farkın en kısa zamanda kapanmasının an meselesi olduğu öğrenildi. Beşiktaş’ın maksimum 2 milyon Euro’ya transferi bitirmek adına yoğun mesai harcadığı da gelen haberler arasında.

Geçen sezon başında İngiliz ekibi Arsenal’dan 1 milyon Euro’ya transfer edilen Akpom, bu sezon 10 gol ve 3 asistle oynadı

Orhan Yıldırım - Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun