Derbi öncesi ortalık karıştı

Derbi öncesi Beşiktaş ile Fenerbahçe taraftarları birbirine girdi

Son dakika Beşiktaş haberleri... Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Beşiktaş, sahasında Fenerbahçe ile kozlarını paylaşacak. Karşılaşma öncesi sarı lacivertli taraftarların stada alınmayacağı kararı verilmişti. Bu karar sonrası Vodafone Park'ın önünde gerginlik yaşandı. Ortaya çıkan görüntüler ise yok dedirtti. İşte o görüntüler ve tüm detaylar...

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi sarı lacivertli taraftarların stada alınmayacağı kararı verilmişti. Bu karar sonrası Vodafone Park'ın önünde gerginlik yaşandı. Ortaya çıkan görüntüler ise yok dedirtti. İşte o görüntüler ve tüm detaylar...

Spor Toto Süper Lig'in 8'inci haftasında Beşiktaş'ın Fenerbahçe'yi konuk edeceği derbi maç öncesinde alınan kararla sarı-lacivertli taraftarlar tribünde yer alamayacak.

Bu kararın açıklanmasının ardından Vodafone Park önüne dün akşam saatlerinde 25-30 kişilik bir grup geldi.

Beşiktaş aleyhine sloganlar atan gruptakilerden bazılarının elinde satır olduğu görüldü. Meşale yakan grup trafiği kapattı.

Bir süre sonra başka bir grup olay yerine gelirken, iki grup arasında kavga çıktı. Kavga sonrası meşale ve satırla gelen grup uzaklaştı.

Olaylar taraftar grupları tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI