Dillioğlu da geri dönüyor

Beşiktaş'ın yeni Başkanı Hasan Arat camiadan gelen sese kulak verdi.

Beşiktaş'ın yeni Başkanı Hasan Arat camiadan gelen sese kulak verdi. Arat, basketbolda basketbol takımını ayağa kaldıran isim olarak gündeme gelen İbrahim Kemal Barış Dillioğlu'nu görev verme kararı aldı. Dillioğlu'nun, Çebi yönetimin ekibinde yer alan Umut tahir Güneş'le birlikte görev yapacağı kaydedildi. 

Başkan Arat'ın yakın çevresine, "Umut Tahir Güneş'i geri çağırmamız ve ona basketbol takımını emanet etmemiz camiamız tarafından çok olumlu karşılandı. Kemal Barış Dillioğlu da basketbol takımı için gecesine gündüzüne katan bir isimdi. Bizim yönetimimiz kucaklayıcı olacak ve camianın başarısı için liyakata önem verecek. İki önemli Beşiktaşlı basketbol takımımızın başarısı için çalışmalarına devam edecek. bunun yanı sıra futbol şubesinde de Fırat Fidan ve Serhan Çetinsaya gibi camia tarafından takdir edilen isimleri ekibimizde tutacağız" dediği öğrenildi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI