Divas için flaş teklif

Beşiktaş, Transfer Tahtasını Son Gün Hataysporlu Rigoberto Rivas İle Trensferi kapamak İstiyor!

Beşiktaş, Transfer Tahtasını Son Gün Hataysporlu Rigoberto Rivas İle Trensferi kapamak İstiyor! 

Beşiktaş, ara transfer döneminin kapanış gününde birbirinden önemli transferlere imza atmaya devam ediyor. Ernest Muçi ve Al Musrati'nin ardından şimdi de gözler, Hatayspor'un Honduraslı kanat oyuncusu Rigoberto Rivas'a çevrildi.

Beşiktaş'ın Hedefinde Rigoberto Rivas Var!

Ara transfer döneminin son saatlerine yaklaşılırken Beşiktaş, Hatayspor'un başarılı kanat oyuncusu Rigoberto Rivas'ı kadrosuna katmak için harekete geçti. İtalyan gazeteci Di Marzio'nun haberine göre, Beşiktaş, Rigoberto Rivas için Hatayspor'a 3 milyon euro'luk bir teklifte bulundu.

Hatayspor'un Değerlendirmesi Bekleniyor

Beşiktaş'ın bu teklifi sonrasında Hatayspor'un nasıl bir tavır sergileyeceği merakla bekleniyor. Transferin son gününde gelen bu teklif, Hatayspor tarafından değerlendirmeye alındı. Bonservis ücreti ile ilgili detaylar transferin akışına bağlı olarak netlik kazanacak.

Rigoberto Rivas'ın Performansı

25 yaşındaki Honduraslı kanat oyuncusu Rigoberto Rivas, Hatayspor formasıyla bu sezon çıktığı 22 maçta 4 gol ve 2 asistle önemli bir performans sergiledi. Beşiktaş, Rivas'ın hücum gücünden ve skorer oyun tarzından faydalanmayı hedefliyor.

Beşiktaş taraftarları, transferin son dakika gelişmelerini heyecanla beklerken, Rigoberto Rivas'ın siyah beyazlı formayla sahaya çıkma ihtimali, takımın gücüne güç katacak gibi görünüyor. Transferin detayları, son dakika gelişmelerine göre güncellenecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI