Doğuştan Beşiktaşlı

Beşiktaş'ın Müthiş Transferi: Ernest Muci

Beşiktaş, transfer döneminin son gününde Legia Varşova'nın 10 numarası Ernest Muci'yi transfer etti. Genç oyuncu, özel uçakla İstanbul'a getirildi. Doğum günü 19 Mart olan ve ensesinde Beşiktaş'ın sembolü olan Kartal dövmesi bulunan Arnavut futbolcu, bu transferle ilgili olarak "Bu benim için bir rüyanın gerçekleşmesi" yorumunu yaptı.


Ernest Muci imzayı attı 

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat ve İkinci Başkan Hüseyin Yücel'in uğraşları sonucunda transfer gerçekleşti. Muci, transferin tamamlanmasının ardından, "Statta taraftarlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Bu benim için bir rüyanın gerçekleşmesi... Taraftarımızla, hocamızla, takımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Bu efsanevi kulübe gelmek benim için paha biçilemez. Hızlı bir transfer oldu. Maç oynadıktan sonra hızlıca gelişti. Sabah Varşova’ya geçtim buraya gelebilmek için. Beşiktaş’a geldiğim için çok mutluyum." şeklinde konuştu.


Arat: Sözümüzü tuttuk! 

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, transferin ardından yaptığı açıklamada, "Beşiktaş camiası her şeye layıktır. Bizler de bu göreve gelirken Beşiktaş’ın emrinde olduğumuzu söyledik. İnşallah güzel başarılara fırsat olur. Genç takımımızla güzel şeyler yaparız. Hocamızın güvendiği bir oyuncu." dedi.


"Nokta transferler yaptık!"

İkinci Başkan Hüseyin Yücel de transfer sürecine dair, "Çok uğraştık ama sonucu iyi oldu. Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ve PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi’ye çok teşekkür ederim. İnşallah Beşiktaş’ımıza çok katkı sağlayacak bir oyuncu aldık. Nokta transferler yaptık." ifadelerini kullandı.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun





Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI