Dr. Oğuz Giray: Şeffaflık ve eşitlik ana ilkemiz

Beşiktaş'ta Üyelik ve Sicil Kurulu başkanlığına aday olan Oğuz Giray, Beşiktaş'ta görev almaları durumunda şeffat ve demokratik bir yapıya imza atacaklarını belirtti.

Dr. Oğuz Giray'dan Üyelik ve Sicil Kurulu Reformu

Beşiktaş'ta Üyelik ve Sicil Kurulu başkanlığına aday olan Oğuz Giray, Beşiktaş'ta görev almaları durumunda şeffaf, demokratik bir yapıya imza atacaklarını belirtti.

Göreve Gelindiğinde Yapılacaklar

Dr. Oğuz Giray, göreve geldiklerinde askıya alınan 5.700 dosya ile ilgili kapsamlı bir araştırma yapacaklarını açıkladı. Bu dosyaların nerede olduğunu, eğer sicilde değillerse kim tarafından ve hangi yetkiyle çıkarıldığını sorgulayacaklarını söyledi. Dosyalar bulunamazsa, kurul üyeleri ile birlikte bir tutanak tutarak durumu belgeleyeceklerini ve ardından bir üst yazı ile yönetimden dosyaların akıbetini soracaklarını belirtti. Dosyaları sicile aldıktan sonra, eksiklikleri hızla tamamlayarak üyeliklerin aktif hale getirilmesini sağlayacaklarını vurguladı.

Yeni Üyelik Yazılımı

Bu süreçlerin tamamlanmasının ardından, bilgisayar mühendisi ve yazılımcı iki kurul üyesi ile birlikte yeni bir üyelik yazılımını faaliyete geçireceklerini duyurdu. Dr. Giray, bu sistemin nasıl işleyeceğini detaylı olarak anlattı:

Dijital ortamda üyelik formu kulübe gelerek doğrudan üye ve sicil kuruluna düşecek.

Referansların otomatik olarak kulüpte kayıtlı telefonlarına veya e-postalarına, "………. tarafından BJK Genel Kurul üyeliği amacıyla referans gösterildiniz. Kabul ediyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız" şeklinde bir mesaj gönderilecek.

Referans olan kişi bu linke tıkladığında, aynı anda referans olan kişinin dosyasına bu bilgi işlenecek.

Referans sayısı otuz (30) olduğunda, "Şu an referans sayınız otuz (30)'a ulaşmış olup, 5 üyeye daha referans olma hakkınız kalmıştır" şeklinde bir mesaj gidecek.

Bu süreç otuz beş (35) referansa kadar devam edecek. Otuz beş (35) referansa ulaşıldığında, "Referans sayınız otuz beş (35) olduğundan, bundan sonra referans olma hakkınız bulunmamaktadır" mesajı gönderilecek.

Otuz altı (36) olduğunda ise, "Referans sayınız 35 olarak tamamlandığından, ……………’e/a referans olma hakkınız bulunmamaktadır" şeklinde bir mesaj gidecek.

Üyelik başvurusunda bulunan adaya, "Referanslarınızdan ……………. toplam referans olma sayısını tamamladığından üyelik işlemleriniz askıya alınmıştır. Kendinize 30 gün içerisinde yeni bir referans bulup bildirmeniz durumunda, askıya alınan üyelik işlemlerinize kaldığı yerden devam edilecektir" şeklinde bir bilgilendirme yapılacak.

BJK ana sayfasında "Üye Aday İşlemleri" diye bir bölüm açılacak, adaylar üyelik başvurusunda bulunduğunda bir başvuru numarası verilecek. Bu numara ile adaylar üyelik sürecini, cep telefonlarına gelen şifreyi girerek takip edebilecek.

Giray'dan kongre üyelerine çağrı 

Dr. Oğuz Giray, yapacakları ve projelerinin bir kısmını anlatarak destek beklediklerini belirtti. 30 Haziran Pazar günü herkesi oy vermeye Akatlar'a davet etti.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI