Dünya devi Semih için geliyor

Trendyol Süper Lig'de çıkış yakalayan Beşiktaş'ta genç yetenek Semih Kılıçsoy'un performansı, Avrupa devlerinin dikkatini çekti.

Trendyol Süper Lig'de çıkış yakalayan Beşiktaş'ta genç yetenek Semih Kılıçsoy'un performansı, Avrupa devlerinin dikkatini çekti. Özellikle Almanya, İngiltere, İtalya ve İspanya'dan talipleri olduğu belirtilen 18 yaşındaki oyuncu için Arsenal'den somut bir hamle geldiği ifade ediliyor.


Arsenal resmen devrede 

Premier Lig ekibi Arsenal, 3 Mart Pazar günü oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisinde Semih Kılıçsoy'u izlemek üzere gözlemci gönderecek. Habere göre, Arsenal gelecek sezon için forvet hattını güçlendirmeyi planlıyor ve Kılıçsoy'un performansı bu plana dahil oldu. Genç yetenek, bu sezon çıktığı 14 maçta 9 gol atarak dikkat çekiyor ve hücum gücüyle ön plana çıkıyor.


Semih parlıyor 

Semih Kılıçsoy'un gol sıklığı, dakikada bir gol atan bir oyuncu için oldukça etkileyici. 18 yaşındaki santrfor, Beşiktaş formasıyla sadece 11 maça ilk on birde çıkmasına rağmen toplamda 907 dakika süre alarak 9 gol kaydetti. Bu da, genç oyuncunun 101 dakikada bir gol attığı anlamına geliyor.


Semih için geliyorlar!

Arsenal, Beşiktaş'ın Galatasaray'la oynayacağı derbiye gözlemci göndererek genç oyuncuyu yakından takip edecek. 

Semih Kılıçsoy'un performansının devam etmesi durumunda transfer dedikodularının artması muhtemel görünüyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI