Dusan Alimpijevic'e ceza

Türkiye Basketbol Federasyonu, Beşiktaş Emlakjet Başantrenörü Dusan Alimpijevic'e Cezayı Açıkladı

Türkiye Basketbol Federasyonu, Beşiktaş Emlakjet Başantrenörü Dusan Alimpijevic'e Ceza Kesti

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Disiplin Kurulu, Beşiktaş Emlakjet Başantrenörü Dusan Alimpijevic'e, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin 18. haftasında oynanan Beşiktaş Emlakjet-Bursaspor İnfo Yatırım maçının ardından yaşanan olaylar nedeniyle 1 maç men ve 165 bin lira para cezası verdi.

Federasyon tarafından yapılan açıklamaya göre, maç sonrası "kişilik haklarına saldırısı" gerekçesiyle alınan bu kararla birlikte, Başantrenör Dusan Alimpijevic bir maç süreyle takımının başında yer alamayacak. Ayrıca, 165 bin lira para cezasıyla da cezalandırılan Başantrenör Alimpijevic'in bu durumunun kulübü üzerindeki etkisi merak konusu oldu.

Beşiktaş Kulübü ise çeşitli ihlallerden dolayı 150 bin lira para cezasına çarptırıldı. Federasyonun belirlediği ihlaller ve cezalar konusunda detaylı bir açıklama yapılmazken, bu durum Beşiktaş camiasında ve basketbolseverler arasında tartışmalara neden oldu.

Hem Dusan Alimpijevic'in men cezası hem de Beşiktaş Kulübü'ne verilen para cezası, basketbol kamuoyunda konuşulan konular arasında yer alıyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI