Emrah Bayraktar Beşiktaş'ta

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan flaş hamle...

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'tan flaş hamle... 

Beşiktaş'ta Sportif Direktör Samet Aybaba'nın yardımcılığına antrenör Emrah Bayraktar getirildi. 

Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören döneminde Beşiktaş'ın altyapı sorumluluğu görevine getirilen Emrah Bayraktar, 2017 yılına kadar bu görevi üstlenmişti. Özkaynak döüzeninde devrim gibi kararlar alan Bayraktar, son yıllarda Beşiktaş altyapısından yükselen bir çok ismin yetişmesinde büyük rol oynamıştı. 

Emrah Bayraktar kimdir? Kaç yaşında, kariyeri... 

Antrenörlük kariyerine Galatasaray'ın alt yaş takımlarında başlayan Emrah Bayraktar, 2011 ve 2013 yıllarında da Beşiktaş'ın gençlik gelişim teknik sorumlusu olarak görevini sürdürmüştü. Emrah Bayraktar kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Hangi takımlarda çalıştı? Emrah Bayraktar hayatı ve biyografisi nedir?

Antrenörlük kariyerine Galatasaray'ın alt yaş takımlarında başlayan Emrah Bayraktar, 2011 ve 2013 yıllarında da Beşiktaş'ın gençlik gelişim teknik sorumlusu olarak görevini sürdürmüştü. Emrah Bayraktar kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği nedir? Hangi takımlarda çalıştı? Emrah Bayraktar hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

EMRAH BAYRAKTAR KİMDİR?

19 Ekim 1976 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Emrah Bayraktar 45 yaşındadır. Antrenörlük kariyerine Galatasaray'ın alt yaş takımlarında başlayan Emrah Bayraktar, 2011 ve 2013 yıllarında da Beşiktaş'ın gençlik gelişim teknik sorumlusu olarak görevini sürdürmüştü.

İlk teknik direktörlük deneyimini 2009 yılında Siirtspor ile yaşayan Emrah Bayraktar, daha öncede antrenör olarak çalıştığı Adanaspor'a teknik direktör olarak geri döndü. 2021 yılında görevinden istifa eden Bayraktar o dönemden bu yana bir kulüpte almadı. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI