En İyisi Aboubakar

Sakatlığı nedeniyle kampa katılamayan Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Josef, Instagram'dan yaptığı soru cevap etkinliğinde çarpıcı yanıtlar verdi.

Sakatlığı nedeniyle kampa katılamayan Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Josef, Instagram'dan yaptığı soru cevap etkinliğinde çarpıcı yanıtlar verdi. Brezilyalı orta saha oyuncusu, kabul ettiği soruları içtenlikle cevaplarken Aboubakar, Fenerbahçe ve kendisiyle ilgili dikkat çeken cümleler paylaştı. İşte onlardan bazıları:

 SORU: ''8 numara oynamak mı hoşuna gidiyor, 6 numara mı?''
 JOSEF: ''8 numarada iyiyim. Ancak 6 numarada en iyilerinden biriyim.''
 SORU: Hangisi daha büyük derbi? F.Bahçe'ye karşı mı, Galatasaray'a karşı mı?
 JOSEF: 'F.Bahçe'deyken en zorlu derbiler hep Beşiktaş'a karşı oynadıklarım oluyordu. Ve şu anda da oynadığım en zorlu derbi Fener derbileri."
 SORU: ''F.Bahçe'ye attığın 2. gol sonrası neler hissettin?''
 JOSEF: ''Fenerbahçe taraftarları tarafından bu kadar lanetlenmeyi ve yuhalanmayı beklemiyordum. Taraftarlara ve kulübe her zaman saygı duydum.
 SORU: ''Oynadığın en iyi golcü kimdi?''
 JOSEF: Vincent Aboubakar

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI