En pahalı transferleri tanıyalım

Beşiktaş'ın Transfer Hamlesi: Musrati ve Muci İmza Töreninde!

Beşiktaş, transfer döneminin son gününde büyük bir hamle yaparak Braga'dan Al-Musrati ve Legia Varşova'dan Ernest Muci'yi transfer etti. Al-Musrati'nin kiralama bedeli 1 milyon Euro olarak açıklanırken, Muci için ise 10 milyon Euro bonservis ödeneceği belirtildi. İki oyuncu için zorunlu satın alma opsiyonları da bulunuyor.


Al-Musrati, defansif orta saha mevkisinde kendini kanıtlamış, top kapma becerisi, hava hakimiyeti ve top dağıtımındaki başarısıyla dikkat çeken bir oyuncu olarak biliniyor. Muci ise hızlı ayakları, dripling yeteneği ve çok yönlü forvet özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Bu iki önemli transfer için Tüpraş Stadı'nda bugün saat 15:00'te düzenlenecek olan imza törenine Başkan Hasan Arat'ın da katılması bekleniyor.


Transferin, Beşiktaş'ın takım kültürü ve performansına olumlu katkı sağlaması hedefleniyor. Bu transferlerle, takımın orta sahada kaliteye, yaratıcılığa ve hücum gücüne olan ihtiyaçlarına cevap verilmesi amaçlanıyor. 

Uğur Meleke'nin analizine göre, bu hamleler Beşiktaş'ın bir şirket kültürü değişimini de ifade edebilir, zira daha önceki dönemde takımın sosyal ve kültürel uyumu konusunda sıkıntılar yaşandığı belirtilmişti. Bu transferlerle birlikte, takımın daha homojen bir yapıya kavuşması ve olumlu bir şirket kültürü oluşturulması hedefleniyor.

Kaynak: Hürriyet 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI