Ernest Muci: Rüyada gibiyim

Ernest Muci: Beşiktaş'a Gelmenin Bir Rüya Olduğunu Düşünüyorum

Ernest Muci: Beşiktaş'a Gelmenin Bir Rüya Olduğunu Düşünüyorum

Beşiktaş'ın yeni transferi Ernest Muci, kulübe katılmasının ardından açıklamalarda bulundu. 22 yaşındaki oyuncu, Beşiktaş'a gelmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Beşiktaş gibi büyük bir kulübe geldiğim için mutluyum. Statta taraftarlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Arkadaşlarımla ve hocamızla tanışmak istiyorum. Beşiktaş için elimden gelenin en iyisini yapacağım." ifadelerini kullandı.

Muci, Beşiktaş'a gelmenin bir rüya olduğunu dile getirerek, "Çok mutluyum. Bu bir rüyanın gerçekleşmesi benim için. Taraftarımızla, hocamızla, takımla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Bu efsanevi kulübe gelmek benim için paha biçilemez." şeklinde konuştu.

Hızlı bir transfer süreci geçtiğini belirten Muci, "Hızlı bir transfer oldu. Maç oynadıktan sonra hızlıca gelişti benim adıma. Sabah Varşova'ya geçtim buraya gelebilmek için. Beşiktaş'a geldiğim için çok mutluyum." dedi.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat ise transferle ilgili olarak, "Beşiktaş camiasına yeni sporcumuz Muçi hayırlı olsun. Beşiktaş camiası her şeye layıktır. Bizler de bu göreve gelirken Beşiktaş'ın emrinde olduğumuzu söyledik. İnşallah güzel başarılara fırsat olur. Genç takımımızla güzel şeyler yaparız." şeklinde konuştu. Başkan Arat ayrıca, ikinci başkan Hüseyin Yücel'in transferdeki emeğine vurgu yaparak, "Transferde dostluklarımızın çok etkisi oldu. Sporcumuzun ailesinin Türkiye'yi istemiş olması, sporcunun istemiş olması çok güzel bir netice getirdi." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel ise transferle ilgili olarak, "Beşiktaş'a ve ülkemize hoş geldi. Çok uğraştık ama sonucu iyi oldu. Hayırlı olsun. Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ve PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi'ye çok teşekkür ederim. İnşallah Beşiktaş'ımıza çok katkı sağlayacak bir oyuncu aldık. Her şey çok güzel olacak. Kendisi de çok mutlu olacak." dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI