Feyyaz Uçar: Sergen Hoca Bu Tür Konularda Terstir

Beşiktaş'ta yaklaşık 1 aydır süren ve önceki gece kopma noktasına gelen görüşmeler dün mutlu sonla bitti.

Beşiktaş'ta yaklaşık 1 aydır süren ve önceki gece kopma noktasına gelen görüşmeler dün mutlu sonla bitti. Teknik direktör Sergen Yalçın, yuvasında kaldı. Sabah evinin önüne giden siyah beyazlı taraftarlar, Yalçın'ın imzayı atmasıyla büyük mutluluk yaşadı.

Sosyal medyadan Uçar iddiası

Sosyal medyada Sergen Yalçın'ı ikna eden kişinin kulübün bir başka efsanesi Feyyaz Uçar'ın olduğunu iddiası ortaya atıldı. Sosyal medyadan ortaya atılan paylaşımlara göre Uçar, Yalçın'ı imza atması konusunda ikna etti ve dün de mutlu sona ulaşıldı.

Sergen Yalçın bu konularda terstir

Ajansspor'a açıklamalarda bulunan Feyyaz Uçar, iddiaları kesin bir dille yalanladı. Uçar, "Yok böyle bir şey. Kim bunları çıkarttı, açıkçası bilmiyorum. Ben Sergen Yalçın ile konuşmadım. Zaten böyle işlerde araya falan girip konuşmayı sevmem. Sergen Yalçın da bu tür konularda terstir" dedi.

Hocayı arayıp konuşacağım

Söz konusu iddiaları ortaya atanların kötü niyetli olduğuna dikkat çeken Feyyaz Uçar, "Aramızı bozup gündem yaratmak isteyenler mi var acaba? Zaten de ben hocayı arayacağım ve bu tevatürlere itibar etmemesini isteyeceğim" diye konuştu.

Birlikte forma giydiler 

Beşiktaş tarihinin iki büyük efsanesi 90'larda birlikte siyah beyazlı formayı giyerek, şampiyonluklar yaşadı. Feyyaz Uçar ve Sergen Yalçın, birbirini çok seven ve saygı duyan iki iyi arkadaş olarak da ilişkilerini sürdürüyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI