Finalin VAR hakemi açıklandı

Bu akşam Ziraat Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş ile Trabzonspor, İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Mücadelenin VAR hakemleri yabancı olacak.

Ziraat Türkiye Kupası Finalinde Beşiktaş-Trabzonspor Derbisinin VAR Hakemi Belli Oldu

Bu akşam Ziraat Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş ile Trabzonspor, İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Saat 20:45'te başlayacak olan bu büyük mücadelede VAR hakemi olarak Hollandalı Dennis Johan Higler görev yapacak.


Maç Detayları ve Hakem Kadrosu

Zorlu mücadelede Ali Şansalan düdük çalacak. Şansalan'ın yardımcılıklarını Serkan Ok ve Serkan Olguncan yapacak. Dördüncü hakem olarak Burak Pakkan görev alacak. VAR koltuğunda ise Hollandalı Dennis Johan Higler oturacak. Higler'e, AVAR'da Murat Erdoğan, Murat Tuğberk Curbay ve Hakan Ceylan eşlik edecek.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI