Flaş Açıklama... Silviu Lung'u Beşiktaş İstiyor

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi...

Gaziantep FK'nın teknik direktörü Marius Sumudica, ülkesine verdiği demeçte Kayserispor'un başarılı kalecisi Silviu Lung ile Süper Lig'den Beşiktaş, Galatasaray ve Göztepe'nin transfer listesinde olduğunu söyledi. 

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, Kayserispor'un başarılı kalecisi Silviu Lung'un transfer durumuna ilişkin sözöler sarfetti. Rumen teknik adam, eski futbolcusuna yönelik Beşiktaş'ın ilgisini doğrularken kendisini Galatasaray ve Göztepe'nin de istediğini aktardı. 

Ülkesinde ProX'e konuşan Sumudica, öncelikle başarılı kalecinin Beşiktaş'a transfer iddialarını değerlendirdi ve "Lung hakkında çok fazla iddia var. 3 takım onu istiyor ama Beşiktaş'a giderse yıllık 300 bin Euro kazanacağı yazılıyor. Çok iyi bir kaleci olarak Beşiktaş'a gitme şansı yüksek" ifadelerini kullandı. 

Kendisini sadece Beşiktaş'ın istemediğini de belirten Rumen teknik adam, "Onu isteyen takımlar arasında Beşiktaş'ın yanı sıra Muslera'yı kaybeden Galatasaray ve Göztepe de var" dedi. 

Marius Sumudica, Rumen takımı Astra Giurgiu'da çalışırken Silviu Lung'a şans vermiş ve takımının değişilmezlerinden biri haline getirmişti. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun