Furkan Korkmaz gerçeği

NBA'de takas sonrası serbest kalan milli basketbolcu Furkan Korkmaz, Türkiye'ye dönme ihtimaliyle ilgili Beşiktaş ile görüşme gerçekleştirdi.

NBA'de takas sonrası serbest kalan milli basketbolcu Furkan Korkmaz, Türkiye'ye dönme ihtimaliyle ilgili Beşiktaş ile görüşme gerçekleştirdi. Ancak, siyah-beyazlı kulübün teklifini kabul etmedi. Detaylara göre, 7 yıl Philadelphia 76ers forması giyen Korkmaz, son olarak Indiana Pacers'a takas edilmiş ve serbest kalmıştı.

Beşiktaş resmen teklif yaptı 

Furkan Korkmaz, 4 aylık süreci boş geçirmek istemeyerek Beşiktaş Emlakjet ile görüştü. Kulüp, milli oyuncuya 725 bin euro teklif etti. Ancak, Korkmaz, bu teklifi reddederek Beşiktaş'la anlaşma sağlamadı. Basketboldan sorumlu yönetici Umut Tahir Güneş ile görüşen Korkmaz'ın öncelikli olarak kariyerine Amerika'da devam etmeyi düşündüğü belirtildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI