Futbolu bırakmayı düşündüm!

Sezon başında Süper Lig ekibi Beşiktaş'tan İtalya Serie A ekibi Torino'ya transfer olan genç oyuncu Emirhan İlkhan, Tuttosport'a açıklamalarda bulundu.

Sezon başında Süper Lig ekibi Beşiktaş'tan İtalya Serie A ekibi Torino'ya transfer olan genç oyuncu Emirhan İlkhan, Tuttosport'a açıklamalarda bulundu. İşte İlkhan'ın açıklamaları...

''Ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz''

Beşiktaş antrenmanlarına nasıl geldiğini anlatan Emirhan İlkhan, "İstanbul'da antrenman sahası bize çok uzaktı. Babam her gün bana eşlik edemiyordu. Her gün toplu taşıma ile gidip gelemiyordum. Gidip akşam dönüyordum. Çok fazla ders de çalışamıyordum. Ne kadar üzgün olduğumu bilemezsiniz. 5 yıldan fazladır bu formayı giyiyordum ve devam etmemin imkansız olduğunu düşündüm. Benim gibi bir çocuğun İstanbul'da tek başına dolaşması tehlikeli olurdu." ifadelerini kullandı.

''Kendisine çok şey borçluyum''

En çok abisinin desteğini aldığını söyleyen Emirhan İlkhan, "Abim bana çok yardım etti. Bana, 'Sahip olduğun yetenekle burada duramazsın. Zaten binlerce kez fedakarlık yaptın. Her şeyi birden bırakamayız. Sana yardım edeceğim. Sen bunu hak ediyorsun. Eğer iyi bir futbolcu olamazsan vay başına' dedi. Kendisine çok şey borçluyum'' dedi.

''Futbolu bırakmayı düşündüm''

Ders çalışamadığı dönemlerde futbolu bırakmayı düşündüğünü ifade eden Emirhan İlkhan, "14 yaşında futbolu bırakmayı düşündüm. Beşiktaşlı yöneticilerle konuştum ve artık devam edemeyeceğimi, toplu taşımayla antrenmana gidip gelmenin çok zor olduğunu söyledim. Geç saatlerde eve dönmek bir çocuk için oldukça tehlikeydi." açıklaması yaptı.

Ajansspor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI